Music

Jsme partnery největšího českého hudebního portálu www.kytary.cz a můžeme Vám nabídnout kompletní sortiment hudebních nástrojů a příslušenství za stejně skvělé ceny (kromě jejich speciálních akcí a výprodejů).

Podílíme se na technickém i uměleckém zabezpečení akcí hudební skupiny APRIORI, takže Vám můžeme nabídnout i hudbu pro Vaše akce – plesy, svatby, večírky, zábavy.
Více informací na www.aprioriband.cz.

AKTUÁLNĚ

2019-05-15

Stali jsme se partnery jednoho z největších dodavatelů renovované značkové výpočetní techniky - Refurbished.cz. Záruka 24měsíců. Více info přímo na jejich stránkách.


2017-03-01

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


2016-08-01

Zásilkovna.cz - výdejní místo pro Polnou. Nyní si u nás můžete vyzvednou vaše zásilky z eshopů.


2016-05-13

Kopírujeme černobíle i barevně, tiskneme z flešky, skenujeme (s možností odeslání mailem) provádíme kroužkovou vazbu a laminujeme - to vše až do formátu A3.


2016-04-29

Od dubna tohoto roku jsme součástí sítě Klikman - počítače, notebooky, tablety, telefony, foťáky, nositelná elektronika a veškeré příslušenství. Každý měsíc bude na prodejně akční zboží za skvělé ceny !


archiv aktualit »