Repasovaná technika

Základem je vysoká kvalita za dobrou cenu. V nabídce jsou počítače a notebooky hlavně DELL, IBM, HP, Toshiba a Fujitsu-Siemens. Proč? V drtivé většině jde o stroje, které v době výroby patřily mezi tzv. high-end, do kterých výrobci vložili nejkvalitnější technologie a použily nejkvalitnější materiály. Výrobky těchto značek jsou špičkově propracovány do posledního detailu, jak po stránce mechanické, elektrické i ergonomické.

I přesto, že se Vám může zdát zkrácená záruční doba repasů (většinou 6 měsíců) velkou nevýhodou, pravděpodobnost vzniku závady je u těchto zařízení po uplynutí i pěti let daleko nižší než u levného nového notebooku po dvou letech. Důvodem je výše zmiňovaná kvalita - precizní provedení, odolnost a odladěný výkon.

Notebook Acer po dvou letech prodáte s velkými obtížemi a ztráta hodnoty bude vysoká, oproti tomu DELL bude díky svým vlastnostem stále dobře prodejný.


Nabídka repasované techniky

Dell Latitude E6400

Intel Core2Duo P8600 2,40GHz, 2GB RAM, 250GB HD, DVD/RW, čtečka karet, wifi, webkamera, OS Windows 7 Professional CZ, kancelářský balík, antivirus AVAST

Cena: 3710,- bez DPH (4490,- vč. DPH)


AKTUÁLNĚ

2017-03-01

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


2016-08-01

Zásilkovna.cz - výdejní místo pro Polnou. Nyní si u nás můžete vyzvednou vaše zásilky z eshopů.


2016-05-13

Kopírujeme černobíle i barevně, tiskneme z flešky, skenujeme (s možností odeslání mailem) provádíme kroužkovou vazbu a laminujeme - to vše až do formátu A3.


2016-04-29

Od dubna tohoto roku jsme součástí sítě Klikman - počítače, notebooky, tablety, telefony, foťáky, nositelná elektronika a veškeré příslušenství. Každý měsíc bude na prodejně akční zboží za skvělé ceny !


2009-12-05

Dnes jsme spustili naše nové stránky! Věříme se Vám budou líbit a najdete zde potřebné informace.


archiv aktualit »